Nový uživatel

Do Českého národního panelu se zaregistroval nový člen:

Radim z okresu Plzeň-mesto Vítáme tě!

Přihlášení

Registrace / Zapomenuté heslo

Přihlášení přes Facebook

Kariéra

Jsme mladá česká společnost, za níž stojí tři významné české agentury pro výzkum trhu. Nabízíme našim klientům moderní nástroj pro online sběr dat pro sociologické a marketingové výzkumy.

PHP Developer, programátor webové aplikace - ČNP

Co tě čeká?

Hledáme k nám programátora, který se ujme vývoje, programování a údržby naší aplikace, kterou pravidelně používají desetitisíce lidí, kteří pro nás vyplňují dotazníky.

Co bys měl umět?

  • Objektové PHP5 a mít zkušenost s některými jeho frameworky (např. Zend), architektura MVC
  • SQL
  • HTML a CSS
  • JavaScript (JQuery, AJAX)
  • Verzovací prostředí (SVN nebo GIT)
  • Mít zkušenosti ideálně ze 2 větších projektů (budeme rádi za odkaz na referenční projekt)

Co ti můžeme nabídnout?

  • Skvělou partu nadšených lidí
  • Zajímavou náplň práce
  • Flexibilní organizaci práce (home office pro nás není sprosté slovo)
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Pracoviště v dobré dostupnosti a dosahu MHD (Praha 5-Anděl, příp. Praha 8, zastávka Bulovka)
  • V případě pracovního poměru: stravenky, mobilní telefon, výuka angličtiny, 5 týdnů dovolené

Informace o pozici:

Místo pracoviště: U Nikolajky 1070/13, Praha - Smíchov
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity: Bonusy/prémie,
Mobilní telefon,
Stravenky/příspěvek na stravování,
Dovolená 5 týdnů,
Vzdělávací kurzy,
školení
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel: Český národní panel s.r.o.
Kontaktní osoba: Rudolf Dymák
Adresa: Chlumčanského 497/5, 18000 Praha - Libeň, Česká republika

Čekejte na vyřízení požadavku

Kód z obrázku