Hoody oslavil svůj první rok!

Hoody oslavil svůj první rok!

Hoody je poslední z 12 štěňat, které jsme si "adoptovali", resp. máte možnost ho podporovat a odměny získané za vyplňování dotazníků věnovat na jeho výcvik asistenčního pejska. A my vám, jeho podporovatelům, chceme ukázat, jak oslavil své první narozeniny.
Čas rychle běží, Hoody už oslavil první narozeniny a pilně se připravuje na své budoucí povolání asistenčního pejska. Je velice hodný, živý, temperamentní a pracovitý pes, který se rád učí nové věci.

Velmi rád jezdí v autě, autobuse, metru, tramvaji i vlaku. Nebojí se nastupování, vystupování, spousty lidí ani hluku dopravních prostředků.

Rád chodí na nákupy po obchodních centrech. Nevadí mu eskalátory, travelátory ani žádné druhy schodů. Dokonce raději nastoupí do výtahu, který mají jeho cvičitelé i v domě, kde bydlí, než by šel po schodech pěšky. Nevadí mu chodit po žádném druhu povrchu, dokáže jít i po ocelové roštové rampě.

Povahu má "vítací", přátelskou, veselou a společenskou. Rád se potkává s lidmi, které zná. Ničeho se nebojí a podávání věcí, které mi upadnou na zem je jeho největší zábava. Ve škole je mezi "spolužáky" oblíbeným parťákem, na kterého se dá vždy spolehnout, ale i vzorným a pozorným studentem. 

Držíme Hoodymu v jeho studiu asistenčního pejska palce a přejeme všechno jen to nejlepší a nezapomeňte, že i vyplňováním dotazníků se dá přispět na takhle skvělou a smysluplnou věc.