Nabídka práce z domova – Emailová podpora na Slovenském a Polském národním panelu

Obracíme se na Vás s nabídkou dlouhodobé brigády/částečného úvazku, kde je hlavní náplní emailová podpora našich respondentů na Slovenském a Polském národním panelu. Jde o jednoduchou a časově flexibilní práci z domova, kde je zapotřebí hlavně znalost jazyka a příjemné vystupování. Za úspěšné doporučení vhodného kandidáta nabízíme odměnu!

Co nabízíme

Úvazek na základě dohody o provedení práce nebo příkazní smlouvy (v případě OSVČ)

Práce z domova (postačí jen vlastní PC a internet) – ideální pro rodiče na mateřské dovolené, studenty nebo zájemce o částečný pracovní úvazek

Naprostá časová flexibilita (možnost nastavení vlastních hodin kdykoli během dne nebo o víkendu podle předchozí domluvy a aktuálního vytížení)

Finanční ohodnocení podle kvality a rychlosti práce – základní pevná hodinová sazba 120 Kč

Individuální zaškolení a podpora (elektronicky, telefonicky, osobně...)

Možnost kariérního růstu v mladém a příjemném kolektivu

Jednorázová odměna za doporučení vhodného kandidáta, který se osvědčí po dobu alespoň 3 měsíců = 5 000 oplatek

Náplň práce

Odpovídat na emailové požadavky a stížnosti našich respondentů týkající se jejich členství v panelu (opravy údajů, pomoc s registrací, odpověď na základní otázky ohledně členství, diagnostika stížností na výzkumy...)

Komunikace s teamem, poskytování zpětné vazby, testování webu, dotazníků a nových funkcí

Základní správa sociálních sítí (Facebook support), po důkladném zaškolení a domluvě možná i telefonická podpora

Požadavky

V případě zájmu o pozici na podpoře Polského národního panelu: Perfektní znalost polského jazyka pro komunikaci s respondenty (nejlépe rodilý mluvčí) a perfektní znalost češtiny, slovenštiny nebo angličtiny (pro komunikaci s teamem)

V případě zájmu o pozici na podpoře Slovenského národního panelu: Perfektní znalost slovenského jazyka pro komunikaci s respondenty, znalost angličtiny výhodou (pro obsluhu webu)

Alespoň několikrát do roka možnost rychlé návštěvy našeho sídle v Praze (po předchozí domluvě)

Bohaté zkušenosti s prací na PC: obsluha prohlížeče a webových rozhraní (administrace, práce s databází), Google ekosystém, MS Office, zkušenosti s emailovými klienty, rychlé čtení a psaní na klávesnici

Výhodou: zkušenost s vyplňováním internetových dotazníků pro ČNP, předchozí práce ve výzkumnictví a marketingu (případně jiná práce s lidmi nebo příbuzném IT oboru)

Obecné požadavky: Slušné a příjemné vystupování, ochota pomáhat a poradit, kreativita, trpělivost a odolnost vůči stresu, spolehlivost při domluvě a plánování, čistý trestní rejstřík

V případě zájmu nám prosím zašlete stručné CV na emailovou adresu: prace@narodnipanel.cz. Pokud jste respondent/ka, přiložte prosím Vaši přihlašovací emailovou adresu. Dále nám prosím nezapomeňte ve stručnosti zmínit Vaše časové možnosti během týdne (včetně víkendů). Například: „Jsem volný každý den kromě víkendů a středy.“

Budeme se těšit na Vaše životopisy!