Nabízíme jedinečnou možnost, jak si s námi přivydělat - 350 oplatek za nového člena!

Nabízíme jedinečnou možnost, jak si s námi přivydělat - 350 oplatek za nového člena!

Přivydělejte si s Českým národním panelem! Jak? Velmi jednoduše – nabídka přivýdělku spočívá v tom, že jako členové našeho panelu budete odměněni za to, že tuto naši komunitu rozšíříte o nové členy. Více informací se dočtete v článku.

Vážení a milí členové Českého národního panelu,

nabízíme Vám jedinečnou možnost, jak si s námi můžete přivydělat. Je to velmi jednoduché a nebudete potřebovat nic víc než svou vlastní iniciativu. Pozvěte do komunity Českého národního panelu nové lidi! Za každý jejich názor a aktivitu je odměníme a Vás odměníme za to, že jste přivedli nové členy!


To zní přímo skvěle! Jak na to?

Členové Českého národního panelu se mohou účastnit průzkumů na nejrůznější témata a vyjadřovat tak svoje názory a postoje. Vedle průzkumů trhu a veřejného mínění se mohou účastnit také skupinových diskusí.

Koho hledáme?

Do našeho panelu hledáme lidi, jako jste vy! Chceme rozšířit naši komunitu o nové respondenty, kteří se chtějí zúčastnit nejrůznějších průzkumů a podělit se o svůj názor.

Co mám udělat?

Oslovte tedy lidi ve svém okolí – ať už jsou to vaši přátelé, známí, kolegové či příbuzní – za každého nového člena, který úspěšně projde registrací a vyplní svůj první výzkum, dostanete odměnu 350 oplatek!

Postup:

  1. Přihlaste se do svého profilu.

  2. V pravém černém panelu vyberte sekci Pozvání nového člena a tu rozklikněte.

  3. Do vrchního řádku zadejte email nového člena a pod to můžete připsat váš vzkaz.

  4. Klikněte na Pokračovat.

  5. Objeví se náhled pozvánky, kterou si tak můžete zkontrolovat a odeslat.

  6. V pozvánce vidíte odkaz, přes který se nový uchazeč má zaregistrovat - tento odkaz můžete zkopírovat a využít ke sdílení na sociálních sítích.


Využijte tuto skvělou nabídku a přivydělejte si s námi. Nejsme si jisti, jestli se taková nabídka bude v blízké době opakovat, tak to vezměte pevně do svých rukou a využijte tuto možnost na maximum!

V případě dotazů Vám budeme rádi nápomocní. Obrátit se na nás můžete na emailu podpora@narodnipanel.cz nebo ve zprávách na Facebooku.

Přejeme úspěch a ať se daří!