Dočkáme se letos hokejového překvapení? Tipněte si vítěze a získejte 300 Kč!

Dočkáme se letos hokejového překvapení? Tipněte si vítěze a získejte 300 Kč!

V pátek 12.května startuje Mistrovství světa v ledním hokeji 2023. Pojďte si s námi tipnout jak to letos dopadne a získejte odměnu 3000 oplatek.

Hokej je v naší zemi velice oblíbeným sportem a své obrovské fanoušky si najde jak mezi muži, tak i mezi ženami. Čím dále se naše reprezentace v soubojích dostane, tím více lidí usedá k televizím, ať už ve svých domovech, nebo v hospodách a barech. Zaplní se letos ulice českými vlajkami? Potkáme se u velkoplošných obrazovek na náměstích? Budeme u hokeje brečet štěstím, nebo řvát vzteky? Víme, že hokej milujete, a proto jsme se rozhodli, že Vám dáme opět možnost si tipnout jak to letos dopadne.

10 z vás, kteří si správně tipnou umístění na prvních 3 příčkách, získají speciální odměnu 300 Kč.

Výsledky tipovačky zveřejníme nejpozději 10 dnů od ukončení MS v ledním hokeji 2023 v Novinkách na naší webové stránce a na našich sociálních sítích.  

V čem naše soutěž spočívá?

Odpovězte na jednoduchou otázku – Kdo bude na prvních 3 příčkách na Mistrovství světa v ledním hokeji 2023? Kdo podle Vás letos získá zlatou medaili, kdo stříbrnou a kdo bronzovou?

Jak se zúčastnit?

Soutěž trvá od 12. května 2023 do 23. května 2023, v tomto časovém rozmezí nám dejte svůj tip na umístění jednotlivých zemí na prvních třech příčkách. K zapojení do tipovačky zveme všechny respondenty Českého národního panelu pozvánkou v emailu – takže tu svou najdete právě tam, anebo ve svém profilu v sekci Výzkumy a oplatky.

Kdo se může stát vítězem soutěže?

Ze všech tipujících, kteří se zapojí a správně určí pořadí zemí na prvních třech příčkách, náhodně vybereme 10 členů ČNP, kteří získají odměnu 300 Kč.

Pravidla soutěže

Kompletní znění pravidel soutěže ,,Uhodněte pořadí zemí na prvních 3 příčkách na Mistrovství světa v ledním hokeji 2023“.

1. POŘADATEL: European National Panels s.r.o. Štěpánská 611/14, 110 00, Praha 1, IČO: 24309427, info@narodnipanel.cz

2. NÁZEV SOUTĚŽE: " Uhodněte pořadí zemí na prvních 3 příčkách na Mistrovství světa v ledním hokeji 2023“

3. DOBA TRVÁNÍ: 12.5.2023 – 23.5.2023

4. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI: Účastníkem soutěže s pořadovým označením ENPMS23 se může stát osoba, která byla emailem pozvána k vyplnění online dotazníku a která vyplní validně celý dotazník a zodpoví požadované údaje, které stanovují pravidla soutěže.

5. VÝHRA: 10 x částka 300 Kč ve formě oplatek připsaných na účet respondenta (tedy 3000 oplatek)

6. ZPŮSOB VÝBĚRU VÝHERCE: Výhercem se stává osoba, která přesně tipne pořadí zemí na prvních třech příčkách na Mistrovství světa v ledním hokeji 2023 a bude náhodně vybrána. Všechny unikátní ID správně tipujících respondentů budou vložené do náhodného výběru, kde bude vybráno 10 výherců. 

Pro určení pořadí přijetí dotazníku u Pořadatele je rozhodné datum a čas přijetí v dotazovacím systému Pořadatele. Pokud správnou odpověď netipne ani jeden účastník, nárok na výhru nevzniká žádné straně.

Výherce dává souhlas s uveřejněním svého jména ve formátu iniciály a město /obec (např. pan Tomáš K. z Kolína) a to formou oznámení výsledků soutěže na webové stránce Pořadatele v sekci Novinky a na sociálních sítích ČNP.

7. OZNÁMENÍ O VÝHŘE: Oznámení o výhře bude zasláno na emailovou adresu, se kterou je výherce registrován v Českém národním panelu. Vítěz bude informován i telefonicky.

8. PŘEDÁNÍ VÝHRY: Pořadatel se zavazuje informovat výherce o jeho výhře nejpozději do 10 pracovních dnů od ukončení MS v ledním hokeji 2023. Nejpozději k tomuto termínu bude výhra připsána na oplatkový účet výherce, a to ve výši 3000 oplatek (300 Kč). 

9. SOUHLAS S PRAVIDLY A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Odpovědí na soutěžní otázku vyjadřuje účastník soutěže dobrovolně svůj výslovný souhlas s pravidly a současně dává ve smyslu zákona č. 101/2001 Sb. a zákona č.480/2004 Sb. svůj výslovný souhlas Pořadateli. Těmito údaji se rozumí jméno a příjmení účastníka, jeho adresa (ulice, číslo popisné, město/obec a PSČ), telefon a email výhradně pro účely distribuce výhry; s případným zveřejněním svých osobních údajů v rozsahu: jméno, první písmeno příjmení a město/obec na výherní listině na internetových stránkách Pořadatele - svůj souhlas může účastník písemně odvolat zasláním požadavku na adresu support@narodnipanel.cz. Pokud odmítne vítěz poskytnout údaje stanovené pravidly soutěže, bude ze soutěže vyřazen a výhra bude předána dalšímu v pořadí.

10. DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE: Účastnící se soutěže zúčastní s vědomím, že nejsou oprávněni požadovat jiné, než finanční plnění formou připsaných oplatek na jejich účet v ČNP. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán, účastníci nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele, než na ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech. Výhry jsou právně nevymahatelné. Soutěže se nemohou účastnit právnické osoby a zaměstnanci Pořadatele ani jejich rodinní příslušníci. Úplné znění pravidel bude po dobu konání soutěže nepřetržitě k dispozici na webu Pořadatele https://www.narodnipanel.cz/news. Pořadatel soutěže je oprávněn kontrolovat podmínky pro účast v soutěži a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoliv otázce se soutěží spojené.