Hledáme PHP developera

Hledáme PHP developera

Chcete se stát naším PHP developerem, nebo znáte někoho, kdo profilem odpovídá člověku, kterého hledáme? Dejte nám vědět. Pokud zaměstnáme člověka, kterého nám doporučíte, získáte "nálezné" 10 tisíc korun.

Firmy se teď předhánějí v chlubení, co všechno můžou nabídnout. Začneme tedy narovinu – ne nemáme tu skluzavku, fitko, bazén a bůhví co ještě. Máme sebe navzájem. Nuda? Rozhodně ne. V jaký jiný firmě jsou ajťáci i třeba 10 let a nechystají se odejít? Jo a teda to nejsou žádný béčka, naopak v podstatě fullstack vývojáře abys dneska pohledal, a to tu práci umí sakra dobře, protože naše vlastní aplikace už neslouží jen nám a našim klientů, ale mají o ně zájem i v jiných „konkurenčních“ firmách.

Nabízíme možnost flexibilního režimu – a tím nemáme na mysli home office každý sudý úplněk v roce. Potřebuješ dělat částečně z domova? Chceš zkrácený úvazek? Nebo jednou za čas delší volno? U nás jsou rozhodující výsledky, a ne velikost vysezeného důlku v Tvojí židli. Pokud bude spolupráce fungovat, rádi Ti vyjdeme vstříc!

Co budeš dělat?

Rozvíjet a podílet se na vymýšlení nových vychytávek v aplikaci www.narodnipanel.cz, což je jeden z největších středoevropských projektů pro online sampling. Budeš řešit integrace s jinými aplikacemi (call centra, billingové systémy, mediální a digitální agentury), řešit optimalizaci pro zlepšení výkonu a reakční rychlosti aplikace, spolupracovat s frontendisty a UXáky a samozřejmě programovat nové fíčurky. Jinak řečeno, budeš mít na starost aplikaci, do které se několikrát týdně přihlašuje několik set tisíc lidí z několika zemí střední Evropy a další země budou přibývat.

Co nebudeš dělat?

  • nebudeš dělat na projektech, které skončí v šuplíku
  • nebudeš sekat jeden eshop / klientský web za druhým
  • nebudeš svázaný zbytečnými procesy a administrativou

Proč k nám?

  1. Dostaneš prostor pro neomezenou realizaci svých nápadů.
  2. Hrajeme tu na samostatnost bez prudění.
  3. Nebudeš se nudit.
  4. Navíc jako bonus fajn tým k tomu!

Benefity?

No máme. Kromě těch „klasických“ (dovolená navíc, sickdays, stravenky, Multisportka, atd.), žádné korporátní nesmysly jako zákazy přístupu na některé weby, solidní finanční ohodnocení, pružná pracovní doba, týmové večeře a teambuildingy. Nesídlíme v proskleným officu, ale v domě kousek od Anděla. PS: je tu dvorek, kde se dá grilovat.

A je to. Je super, že jsi se dostal/a až nakonec, tak proč ten čas ještě nezhodnotit? Jestli k tomu máš nějaké otázky, sem s nimi na ruzbacky@narodnipanel.cz.

Chceš se potkat? Pošli nám CVčko, už teď se na Tvou odpověď těšíme.

Kontaktní osoba:

Zdenko Ružbacký

ruzbacky@narodnipanel.cz

tel. 725 251 701